Načelnik Lasić sa suradnicima dodijelio zahvalnice Anisiji Banović, Jakši Boškoviću i Vinku Brautoviću

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić za zamjenikom Ivom Radonićem te pročelnikom Upravnog odjela za opće poslove, mjesnu samoupravu i društvene djelatnosti Mariom Curićem primio je danas u zgradi Općine naše sumještane Anisiju Banović, Jakšu Boškoviča i Vinka Brautovića.

Tom prilikom, za njihov obol i trag koji su svojim radom i djelovanjem ostavili na Cavtatu i Konavlima uručene su im i prigodne zahvalnice.

Anisija Banović je medicinska sestra koja je cijeli svoj radni vijek provela u ambulanti u Cavtatu, a uručena joj je zahvalnica iz područja zdravstva i socijalne skrbi. Glazbenik Jakša Bošković, dugi niz godina pedagoški radi s mladim glazbenicima, a zapaženo je i njegovo sudjelovanje u Karneval festu. Dodijeljena mu je Zahvalnica iz područja glazbene umjetnosti.
Također, glazbeniku Vinku Brautoviću Zahvalnica iz istog područja dodijeljena je za njegov nemjerljiv doprinos promociji Cavtata i očuvanju karnevalske tradicije.