VAŽNA OBAVIJEST: Propusnice za napuštanje mjesta prebivališta se izdavaju ISKLJUČIVO uz najavu na ove telefonske brojeve

Općina Konavle obavještava da se propusnice za napuštanje mjesta prebivališta i stalnog boravka, osim u hitnim slučajevima, izdavaju isključivo uz prethodnu najavu dan ranije na brojeve telefona 099 389 1479, 099 384 9974, 020/479-875. Kontakt je moguć i putem maila pero.grbic@opcinakonavle.hr.

Osobama s prebivalištem i stalnim boravištem na području Općine Konavle, koji iz vitalnih obiteljskih razloga poput pružanja skrbi djeci i starijim osobama ili nužne kupnje hrane i osnovnih medicinskih potrepština moraju otići izvan područja općine Konavle, nakon prethodne najave, izdaju se u uredu Općine Konavle (Trumbićev put 25) radnim danom u vremenu od 8:00 – 12:00 sati.

Za sve ostale slučajeve propusnice izdaju institucije kako se navodi u Odluci o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka koju je donio Nacionalni stožer civilne zaštite.

ZAHTJEV ZA PROPUSNICU