Obavijest roditeljima: Ako morate dijete ostaviti u vrtiću obvezni se to najaviti dan ranije

Nastavno na sve preporuke Vlade RH i Stožera civilne zaštite RH o sprječavanju i širenju zaraze COVID-om19, Dječji vrtić Konavle u svom objektu Dječji vrtić i jaslice Cavtat u Cavtatu organizira prihvat djece čija oba roditelja moraju biti na radnom mjestu, a ne mogu djecu zbrinuti ni na koji drugi način.
Da bi se osigurala najveća moguća preventivna zdravstvena zaštita djece, roditelja i radnika vrtića, od 25.ožujka 2020.g. molimo roditelje da svoju potrebu smještaja djeteta u vrtić, najave dan prije na broj mobitela 098 428 943.

Vrtić će odgovoriti na sve potrebe roditelja uz primjenu svih mjera zaštite, preporučenih od mjerodavnih službi. Zahvaljujemo na  dosadašnjem odgovornom ponašanju i podršci koju pružamo jedni drugima.

FOTO: ILUSTRACIJA