Propusnice za napuštanje mjesta prebivališta i stalnog boravka neće se izdavati od subote 11. travnja do utorka 14. travnja

Propusnice za napuštanje mjesta prebivališta i stalnog boravka se neće izdavati u vremenu od subote 11. travnja do utorka 14. travnja, kako u prostorijama Općine Konavle tako i kroz sustav e-Propusnice, osim u iznimnim i hitnim situacijama.
Podsjećamo da je cilj Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravišta sprječavanje širenja zaraze koronavirusom te vas molimo da se i za vrijeme uskršnjih blagdana pridržavate svih potrebnih mjera zaštite, poput socijalnog distanciranja, te se mjesto prebivališta i boravišta napušta samo u iznimno nužnim i hitnim slučajevima.
U slučaju iznimno nužnih i hitnih slučajeva molimo da se zahtjevi pošalju na propusnice@opcinakonavle.hr.