Sudjelujte na WEBINAR-u za potpore ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti

Webinar na temu “Prezentacija natječaja za tip operacije 6.2.1. Potpora ulaganju u pokretanje nepoljoprivrednih djelatnosti”, održat će se danas, s početkom u 18 sati. Prezentaciju organizira Općina Konavle, uz suradnju s gđom. Petrom Perhat iz Parentium Konzaltinga.
Uključivanje na webinar je jednostavno: prvo kliknete OVDJE, a onda potom na opciju “Open Cisco Webex Meeting”, koja će vam se otvoriti u novom prozorčiću. Tada ćete već biti uključeni na webinar. Ukoliko nemate instaliranu aplikaciju Webex meeting, potrebno instaliranje je kratko i jednostavno, a za svaki slučaj detaljne Upute nalaze se OVDJE.
Kada budete uključeni u donjem dijelu ekrana isključite svoj mikrofon (opcija/piktogram “mute”), kako bi bilo moguće kvalitetno održati prezentaciju (isključivanje kamere po izboru).
Pitanja se mogu postavljati pisano tijekom predavanja, putem chata (piktogram također u dnu ekrana, pa će Vam se otvoriti “chat prozorčić”), a na njih će se odgovoriti na kraju prezentacije.
Predavanje dakle počinje u 18 sati, a logiranje na webinar od 17:45 sati.