PODIGNIMO LETVICU VISOKO Završile sportske aktivnosti u kampu za djecu s poteškoćama u razvoju

Završio je sportski dio aktivnosti u kampu za djecu s teškoćama u razvoju, koji se održava od 2. do 5. rujna 2020. godine u Cavtatu, a koje je za sudionike obuhvatio učenje i natjecanje u plivanju, vaterpolu, košarci, judu i stolnom tenisu.

Sportske aktivnosti, koje su krenule u četvrtak ujutro, završile su košarkom, judom i stolnim tenisom u petak ujutro na trgu dr. Franja Tuđmana.
Kamp organiziraju Općina Konavle i Zajednica sportova Općine Konavle, u sklopu projekta „Podignimo letvicu visoko“ koji se financira sredstvima Europskog socijalnog fonda. Vrijednost projekta je 1.500.000,00 kn, a traje 22 mjeseca.
Organizatori ovom prilikom od srca zahvaljuju svim volonterima – sportašima i onima u logističkoj potpori, bez kojih kamp na ovakvoj razini ne bi bilo moguće organizirati.
Sudionici u petak poslijepodne imaju organizirani posjet Dubrovniku, a kamp se zatvara u subotu, kada će s početkom u 10 sati na trgu. dr. Franja Tuđmana svim sudionicima biti uručene potvrde o sudjelovanju.