Načelnik Lasić uputio čestitku povodom početka nove školske godine

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitku svim učenicima povodom početka nove školske godine.

Dragi učenici,

U svoje osobno ime te u ime cijele Općine Konavle čestitam vam početak nove školske godine. Onima koji će prvi puta u školske klupe zavidim na putovanju koje ih čeka, a onima koji produbljuju svoje školovanje želim puno radoznalosti, razigranosti i novih znanja.
Od vas tražim samo da budete strpljivi i voljni učiti, ali i da ne zaboravite biti bezbrižni kao što djeca moraju biti. Nažalost, pandemija koronavirsa obilježila je prošlu školsku godinu, a svi skupa ulažemo maksimalne napore da ova prođe koliko god je više moguće normalno.

U tom smislu moram posebno istaknuti sve napore koje su do sada uložili i kontinuirano ulažu ravnatelji, učitelji, ali svo drugo nenastavno osoblje zahvaljujući čijem nesebičnom trudu škola može početi onako kako to i treba – u klupama.
Ovom prilikom želim poručiti i svim srednjoškolcima da sam upoznat s problemom nedostatka jutarnjih autobusnih linija za Dubrovnik i da aktivno radimo na tom problemu kojeg ćemo riješiti vrlo skoro.

Vaš načelnik
Božo Lasić