Obavijest roditeljima učenika: Do 30. studenog rok za predaju zahtjeva za novčanu pomoć

Temeljem Odluke Općinskog vijeća o pravu na novčanu pomoć roditeljima učenika osnovnih i srednjih škola za školsku 2020./2021. g. obavještavaju se roditelji-podnositelji zahtjeva da će se isti zaprimati od ponedjeljka, 19. listopada 2020.g. Obrasci zahtjeva sa traženom dokumentacijom mogu se dostaviti poštom na adresu: Općina Konavle, Upravni odjel za opće poslove, mjesnu samoupravu i društvene djelatnosti, Trumbićev put 7, 20210 Cavtat ili osobno u pisarnici općine Konavle u Cavtatu. Krajnji rok za predaju zahtjeva je 30. studeni 2020.godine.
Obrazac zahtjeva roditelji mogu preuzeti u Općinskim uredima u Cavtatu i na Grudi, te na mrežnim stranicama Općine Konavle.

Odluka o pravu na novčanu pomoć roditeljima učenika osnovnih i srednjih škola za školsku 2020./2021. g.