Ukidaju se odlagališta otpada za zaseoke Arbulići i Skurići

Iz Čistoće i zelenila Konavle obavještavaju kako se s danom 17.11.2020. odlagališta za zaseok Arbulići (preko puta INA-e) te za zaseok Skurići (isto uz Državnu cestu D8) ukidaju i neće se više koristiti. Javna površina biti će uređena te će se zasaditi biljne kulture kako bi se uklopile s okolinom. Napominju kako je ovo nastavak rada s programom “Odvoza s kućnog praga”, u sklopu kojeg Čistoća i Zelenilo Konavle d.o.o. provodi novi plan gospodarenja otpadom na području Općine Konavle, a sve u svrhu potrebitog povećanja razvrstanog otpada kao i samog očuvanja okoliša naše Općine.

Za kraj mole mještane Čilipa da pristupe ispunjavanju obrazca za primitak kanti na kućni prag, jer u protivnom odlaganje otpada na ugašenim odlagališta će se smatrati prekršajima, za koje će komunalni redar pisati kazne.

Više informacija možete doznati na njihovim stranicama.