Načelnik Lasić uputio čestitku povodom Međunarodnog dana volontera

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitku povodom Međunarodnog dana volontera. Tekst čestitke prenosimo u cijelosti.

U svoje osobo ime te u ime cijele Općine Konavle želim od srca čestitati Međunarodni dan volontera. Moje iskustvo s ljudima koji nesebično sebe daju samo kako bi pomogli bližnjima je takvo da se oni često niti ne smatraju volonterima. Ono što te ljude mahom krasi je da sve što rade, rade isključivo iz tog unutarnjeg poriva koji im kaže da trebaju pomoći. Jer mogu.
Takvih je u Konavlima nebrojeno puno, a nedavno sam i primio konavosku mladost koja se organizirala kako bi Božić učinila ljepšim onima koji oskudjevaju. U ovoj godini kakva jest, treba nam više toga, te čiste ljubavi prema svom susjedu, poznaniku, prijatelju.
Uz božji blagoslov, hvala vam na svemu što činite.