Načelnik Lasić uputio čestitku za Božić

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitku povodom božićnih i novogodišnjih blagdana. Tekst čestitke prenosimo u cijelosti:

„Drage Konavoke, Konavljani i stanovnici Konavala, Božić je posebno vrijeme u godini, kada prvenstveno trebamo pronaći unutarnji mir, jednako prigrliti brata i stranca, pokazati bližnjemu da nije sam i darovati ljubav. Ovu 2020. godinu pamtit ćemo po posebnim okolnostima borbe za zdravlje i živote, a sve to odražava se i na način na koji ćemo proslaviti Božić. Ove je godine u našoj općini izostalo tradicionalno blještavilo kako bismo imali dovoljno sredstava potrebnih za pomoć našem Domu za starije Konavle, a vaša jednoglasna podrška takvoj odluci za mene je smisao Božića.
Želim vam svima da vas Kristovo svjetlo vodi u sljedećoj godini. Budite zdravi i pazite na sebe i bližnje.
U svoje osobno ime i u ime cijele Općine Konavle želim vam blagoslovljen Božić i sretnu novu 2021. godinu.“