Zbog sprječavanja širenja COVID-19 rad sa strankama u Općini Konavle, komunalnim društvima i javnim ustanovama i dalje putem e-maila i telefona

Općina Konavle obavještava sve stanovnike Konavala da će se, zbog pandemdije koronavirusa, do daljnjeg sva komunikacija s upravnim odjelima i službama odvijati putem elektroničke pošte i telefona, a ova mjera uvedena 22. veljače produljuje se do 8. ožujka.

Naime, kao što vam je zasigurno već poznato u posljednjih tjedan dana je u Konavlima došlo do značajnog povećanja broja zaraženih osoba virusom COVID-19, od kojih je i nekoliko službenika Općine Konavle.

Sve kontakt informacije dostupne su na WEB stranicama Općine Konavle.

Ista mjera odnosi se i na sva trgovačka društva i javne ustanove u vlasništvu Općine Konavle.
Sve općinske službe i odjeli nastavljaju obavljati svoj redovan posao, a navedena mjera uvodi se preventivno u cilju suzbijanja širenja zarazne bolesti uzrokovane koronavirusom te zaštite građana, ali i službenika, od nepotrebnog izlaganja rizicima zaraze.

Općina Konavle apelira na građane da se ponašaju odgovorno te se pridržavaju uputa i preporuka nadležnih javno-zdravstvenih tijela. Najnovije informacije objavljuju se više puta na stranicama Ministarstva zdravstva, Ravnateljstva civilne zaštite, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Hrvatskog crvenog križa, Stožera za civilnu zaštitu Dubrovačko-neretvanske županije i drugih relevantnih institucija.

Kontakt podaci:

Općinski načelnik: Božo Lasić
info@opcinakonavle.hr, 098 244 006
Zamjenik općinskog načelnika: Ivo Radonić
ivo.radonic@opcinakonavle.hr, 099 486 7273
Upravni odjel za opće poslove, mjesnu samoupravu i društvene djelatnosti
– Pročelnik – Mario Curić
mario.curic@opcinakonavle.hr, 098 233 161
Upravni odjel za komunalni sustav i gospodarenje nekretninama
– Pročelnik – Miljenko Mikulić
miljenko.mikulic@opcinakonavle.hr, 099 384 9974
Upravni odjel za ruralni razvoj, gospodarstvo i EU fondove
– Pročelnik – Perica Pušić
perica.pusic@opcinakonavle.hr, 091 577 4396
Upravni odjel za proračun i financije
– Pročelnik – Božo Valjalo
bozo.valjalo@opcinakonavle.hr, 098 991 9291
Upravni odjel za prostorno uređenje
– Pročelnica – Željka Sršen
zeljka.srsen@opcinakonavle.hr, 098 191 0467
Služba proračunskog nadzora i unutarnje kontrole
– Pročelnica službe – Marija Milković
marija.milkovic@opcinakonavle.hr, 098 822 995

URED GRUDA – 791 600