Sudjelujte na online prezentaciji Javnog poziva za financiranje projekata i programa u poljoprivredi

Online prezentacija Javnog poziva za financiranje projekata i programa u poljoprivredi i ruralnom razvoju Općine Konavle za 2021. godinu bit će održana u ponedjeljak 29. ožujka s početkom u 19 sati, a možete joj pristupiti putem sljedeće poveznice (https://meet.google.com/xyf-qfxr-wnk).
Podsjetimo, javni poziv je namijenjen SOPG-ovima, OPG-ovima, obrtima i tvrtkama sa sjedištem i poljoprivrednom proizvodnjom na području Općine Konavle, a koje su upisane u Upisnik OPG-ova ili Upisnik poljoprivrednika. Jedna od mjera predviđena je i za programe u poljoprivredi i ruralnom razvoju koje provode institucije, udruge, zadruga i klasteri.
Inače, cjelovita dokumentacija s potrebnim prijavnim obrascima, Uputama za prijavitelje i Kriterijima odabira objavljena je na internetskim stranicama Općine Konavle (www.opcinakonavle.hr), gdje se može i preuzeti.