VIDEO Projekti Općine Konavle (III. dio)

U nizu realiziranih projekata u posljednje četiri godine u Općini Konavle među ostalim valja istaknuti i značajna ulaganja u dječja igrališta u Cavtatu, Čilipima, Vitaljini, Pridvorju, Dubravci, Pločicama, na Grudi i Stravči. Opremljena je senzorna soba za Dječji vrtić Konavle, uređeno vanjsko vježbalište u Cavtatu, potom tu su ulaganja u boćarske terene na Obodu, Pločicama, Grudi i Vitaljini, malonogometna igrališta u Dubi, Stravči i Vitaljini, tereni s umjetnom travom u Čilipima i na Grudi, nogometna igrališta na Dubravci i u Gabrilima, a kao šećer na kraju napominjenmo i kako je Općina Konavle poduprla utrku ”Malvasija run” u sklopu promocije ruralnog i sportskog turizma.
Načelnik Lasić i ovom prilikom je kratko ponovio tek da je ponosan na rad kompletne općinske uprave u posljednjih četiri godine.

VIDEO Načelnik Lasić: Ponosan sam, u posljednje četiri godine riješili smo brojne projekte u općini Konavle (I. dio)

VIDEO Projekti Općine Konavle (II. dio)