Uspješno provedeno drugo organizirano cijepljenje na Grudi, cjepivo primilo 510 osoba: ”Konavle su u zelenoj zoni!”

Na drugom organiziranom cijepljenju u Konavlima, u subotu je u sportskoj dvorani na Grudi cjepivo primilo 510 osoba. I drugo cijepljenje je tako provedeno uspješno u suradnji s Domom zdravlja Dubrovnik, a svoje zadovoljstvo organizacijom istaknuo je i načelnik Božo Lasić.

On se ponovno zahvalio svim liječnicama opće prakse iz Konavala kao i svim djelatnicama i djelatnicima Doma zdravlja Dubrovnik na čelu s ravnateljem Brankom Bazdanom, kao i svim Konavljanima koji su se odazvali.
”Veseli me neizmjerno da su naši ljudi ozbiljno shvatili potrebu cijepljenja, kako prije sedam dana tako i danas. To je značajno tim više jer smo prema podacima ZZJZ DNŽ među rijetkim područjima koje se trenutno nalaze u zelenoj zoni”, rekao je načelnik Lasić.
U Konavlima je do sad cijepljeno više od 2500 naših sumještana.