Načelnik Lasić i pročelnik Curić primili mladu i talentiranu Niku Ružariju Orepić koja je osvojila 2. mjesto na državnom natjecanju iz klavira

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić s pročelnikom Mariom Curićem primio je u ponedjeljka Niku Ružariju Orepić iz Stravče, kako bi joj čestitao na osvojenom 2. mjestu na državnom natjecanju iz klavira koje je nedavno održano u glazbenoj školi “Eli Bašić” u Zagrebu.

Tom prilikom načelnik Lasić je mladoj učenici glazbene škole “Luka Sorkočević” , a ujedno i 3. razreda srednje elektrotehničke škole u Dubrovniku, uručio prigodni poklon, vrijednu monografiju o Vlahu Bukovcu.

Na upit načelnika Lasića za koju karijeru će se odlučiti, mlada Nika Ružarija je odgovorila kako još nije donijela konačnu odluku jer podjednako voli i glazbu i elektrotehniku.

Načelnik Lasić i pročelnik Curić su istaknuli kako vjeruju da će biti uspješna u kojem god smjeru da krene i poželjeli joj sreću i daljni uspjeh na njezinom akademskom putu.