Prijavite se na besplatnu interaktivnu radionicu “Poticajni kreditni programi” u Konavlima

Centar za poduzetništvo Dubrovačko-neretvanske županije u suradnji s HAMAG BICRO-om, HBOR-om i Dubrovačko-neretvanskom županijom organizira besplatnu interaktivnu radionicu “Poticajni kreditni programi”, koja će se održati u četvrtak, 27. svibnja 2021. godine s početkom u 10:00 sati u prostorijama Matice Hrvatske ogranak Konavle, Gruda 87.

Na radionici će predstavnici navedenih institucija prezentirati zajmove Hrvatske agencije za malo gospodarstvo inovacije i investicije, kreditne linije Hrvatske banke za obnovu i razvoj te kreditnu liniju „SKOR“ – Subvencijom kamate do održivog razvoja Dubrovačko-neretvanske županije.
Radionica će se održati uz strogo poštivanje epidemioloških mjera.

Budući da je broj polaznika ograničen, mole se svi zainteresirani poduzetnici da se prijave putem:

– poveznice

– maila: dcp@dcp.hr,

– ili telefona: 020/418-401.

Radionice se provode u sklopu projekta “Poboljšanje konkurentnosti MSP-ova”.