Načelnik Lasić primio savjetnika predsjednika HNS-a Zorislava Srebrića

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić primio je u petak u Cavtatu glavnog tajnika HNS-a Zorislava Srebrića, koordinatora županijskih saveza Stjepana Merkaša i predsjednika Uprave HNK Slavena Pera Kapetanića.
Predstavnici HNS-a sudjelovali su dan ranije na svečanoj sjednici u sklopu programa proslave 100 godina HNK Slaven.
Načelnik Lasić upoznao ih je sa situacijom u sportu u Konavlima s posebnim naglaskom na činjenicu da kod nas djeluje čak pet nogometnih kolektiva. Istaknuo je koliko je to značajno u poticanju djece na bavljenje sportom, ali i kako je to predstavilo veliki izazov u financiranju isih uslijed krize uzrokovane pandemijom koronavirusa.
Predstavnici HNS-a su istaknuli kako nijedna druga Općina u Hrvatskoj nema toliko klubova na svom prostoru te obećali pomoći u njihovu održavanju koliko god bude u njihovoj moći.