Načelnik Lasić primio državnog, županijskog i konavoskog vatrogasnog zapovjednika

Načelnik Općine Konavle primio je u četvrtak glavnog vatrogasnog zapovjednika RH Slavka Tucakovića, vatrogasnog zapovjednika DNŽ Stjepana Simovića te zapovjednika JVP Konavle Marija Rilovića.
Na sastanku se razgovaralo o stanju u vatrogastvu na području Općine Konavle, djelovanju Državne vatrogasne intervencijske postrojbe Dubrovnik koja je stacionirana na Zvekovici, a neizostavna tema bila je i izgradnja Vatrogasnog doma na Grudi.
Načelnik je ovom prilikom upoznao županijskog i državnog vatrogasnog zapovjednika s poduzetim aktivnostima na tom projektu.
Zaključeno je kako je stanje s vatrogasnim postrojbama u Konavlima zadovoljavajuće, no kako se teži tome da bude još i bolje jer uvijek treba biti spreman na intervenciju, bilo u okvirima vatrogasne sezone, ali i izvan nje.