Objavljeni natječaji za stipendije za uspješne i darovite studente, one koji se obrazuju za deficitarna zanimanja kao i studente iz obitelji slabijeg imovnog stanja

Općina Konavle kroz svoj program Demografskih mjera nastavlja ulaganja u obrazovanje mladih. Tako je raspisan Natječaj za dodjelu stipendija uspješnim i darovitim studentima, te onima deficitarnih zanimanja s područja Općine Konavle kao i Natječaj za dodjelu stipendija studentima iz obitelji slabijeg imovnog stanja s područja Općine Konavle.

Potrebnu dokumentaciju može se pronaći u objevama svakog pojedinačnog natječaja:

N A T J E Č A J za dodjelu stipendija uspješnim i darovitim studentima, te onima deficitarnih zanimanja s područja Općine Konavle
N A T J E Č A J za dodjelu stipendija studentima iz obitelji slabijeg imovnog stanja s područja Općine Konavle