NADE I MLAĐE NADE VK Cavtat uvjerljivo prvi u Vukovaru

Vaterpolisti VK Cavtata – kategorije NADE i MLAĐE NADE bili su gosti VK Vukovara u uzvratnom posjetu u Vukovaru. Domaćini su se svojski potrudili i ugostili našu djecu. U obilasku Vukovara posjetili su značajna mjesta iz bitke za Vukovar. Posjetili su vojarnu, Memorijalno groblje (gdje su položili vijenac za stradale branitelje i civile Vukovara), Ovčaru, bolnicu, Trpinsku cestu te vodotoranj.

Domaćini su organizirali revijalni turnir na kojemu su sudjelovali: ŽVK Mursa i VK Osijek (oba dva kluba iz Osijeka), VK Vukovar i VK Cavtat. VK Cavtat je uvjerljivo osvojio prvo mjesto, VK Vukovar-drugo mjesto te VK Mursa -treće mjesto. Na kraju turnira predsjednik VK Vukovara je podijelio pehare te diplome i majice kao i zahvalnicu VK Cavtatu za višegodišnju suradnju. Istinsko prijateljstvo i suradnja naša dva kluba sa krajnjeg istoka i juga naše zemlje će zasigurno nastaviti i ubuduće.