VAŽNA OBAVIJEST: U srijedu zbog radova zatvoren dio prometa u Cavtatu, potrebno ukloniti vozila s parkinga ispred Hotela Supetar

Obzirom da će zbog radova na rekonstruckiji Hotela Supetar sutra (srijeda 3. studenog 2021.) u vremenu od 8 do 17 sati biti zatvoren promet dijelom ulice Obala dr. Ante Starčevića od Buffeta Atlas do parkirališta ispred Hotela Supetar, kao i da će biti zabranjeno parkiranje na parkirnim mjestima od broja 18 do broja 21 i od broja 52 do broja 56 na parkiralištu ispred Hotela Supetar, stanarima Stare jezgre Cavtata bit će omogućen besplatan parking na parkiralištu na autobusnom kolodvoru od utorka 2. studenog od 19 sati do srijede 3. studenog do 19 sati.

Vozila koja se zateknu na ostalim parking mjestima na parkiralištu ispred Hotela Supetar u srijedu vremenu od 8 do 17 sati neće moći napuštati parking.

Stanari besplatan parking za navedeno razdoblje osiguravaju predočenjem osobne iskaznice.

Za dodatne informacije – 099 389 1479.