BOŽIĆ U CAVTATU Prvi dan blagdanskog programa oduševio dječicu i odrasle

U organizaciji Općine Konavle i udruge Mame Cavtat u subotu je počeo prigodni božićni program pod nazivom ”Božić u Cavtatu”.

U subotu 18. prosinca na Trgu dr. Franja Tuđmana od 15 sati upriličen je nastup plesnih skupina, lutkarska predstava za djecu, božićno slikavanje, kao i prigodna podjela poklona djeci od strane Djeda Božićnjaka.
Posebno iznenađenje za djecu bili su MOtomrazovi iz MK Dvije Rote.

U nedjelju 19. prosinca na istom mjestu s početkom u 20 sati nastupit će Kuzma i Shaka Zulu te Dj Speed, a na Badnjak je u 11 sati tradicionalna kolenda Limene glazbe Cavtat uz prigodnu ponudu jela i pića na adventskoj kućici Papaya. Za sve događaje ulaz je besplatan, a prikupljat će se humanitarni prilozi za Zakladu Ivan Fiorović.