Školarci i učitelji iz OŠ Cavtat razveselili sumještane kolendom i božićnim pjesmama, snimili i prigodne video uratke

Djeca iz OŠ Cavtat ugodno su danas iznenadila svoje sumještane kada su nejavljeno došla otpjevati nekoliko božićnih pjesama, ali i neizostavnu kolendu. Posljednji nastavni dan prvog polugodišta učenici su nakon podjele Izvješća s ocjenama krenuli u kolendu.

Pjesmom i svirkom učitelja glazbene kulture i učenika Umjetničke škole krenuli su od Vrtića i ambulante, prošetali do Cavtata i pjevali na skalinima Sv. Nikole, ispred Općine Konavle i na Trgu Franja Tuđmana.
Veseloj atmosferi nazočio je ispred zgrade Općine pročelnik Mario Curić. Nažalost službene obveze u Zagrebu, odnosno osiguravanje financiranja za više vrijednih projekata u našoj Općini, spriječile su načelnika Lasića da ovom prilikom pozdravi mlade kolendare.

Treba istaknuti kako su učenici čestitali Božić i izradom dva filmića – jedan je učenički, a drugi filmić je film zaposlenika.

Njihove uratke možete pogledati u nastavku.