Božićna čestitka načelnika Lasića

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitku povodom božićnih i novogodišnjih blagdana. Tekst čestitke prenosimo u cijelosti:

„Drage Konavoke, Konavljani i stanovnici Konavala,

Božićno vrijeme je vrijeme zaista jednog posebnog ozračja kada u godini na izmaku gledamo prema sebi i bližnjemu kako bi kroz Kristovo rođenje pronašli jedino što zaista vrijedi na ovome svijetu – duhovni mir.
Božić je vrijeme praštanja i obnove, dobrote i svjetlosti, svega onoga što čini zdrave temelje za prosperitetnu budućnost. Krist se rodio kako bi otkupio naše grijehe, a upravo nam to mora biti misao vodilja u onim trenutcima kad smo slabi pred iskušenjem.
Iza nas je još jedna godina obilježena pandemijom, no uvjeren sam kako ćemo sve ovo staviti uskoro iza nas i vratiti se ‘starom normalnom’.

U svoje osobno ime i u ime cijele Općine Konavle želim vam blagoslovljen Božić i sretnu novu 2022. godinu.“