Načelnik Lasić na blagoslovu igrališta u Stravči: Hvala obitelji Čeović na donaciji koja je za primjer cijelim Konavlima

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić nazočio je u četvrtak otkrivanju ploče zahvale obitelji Čeović i blagoslovu dječjeg igrališta u Stravči.

Blagoslov je vodio upravitelj župe sv. Juraja, fra Ilija Stipić koji je ovom prilikom zahvalio obitelji pok. Iva i Miha Čeovića koji su darovali zemljište uz crkvu u svrhu izgradnje dječjeg igrališta.
Načelnik Općine Konavle Božo Lasić zahvalio se nasljednicima obitelji Čeović te rekao kako su Stravčani i stanovnici Konavoskih brda općenito, uvijek bili primjer kojim se treba voditi kada je u pitanju dobrobit zajednice, naročito u smislu ovakvih nesebičnih donacija od kojih će koristi imati cijelo selo.
U ime Mjesnog odbora Stravča obitelji Čeović se zahvalio i predsjednik Miho Orepić rekavši kako Stravčani neće zaboraviti njihovu dobrotu.