Ministrica Vučković s načelnikom Lasićem razgovarala o problemima konavoskih ribara i komasaciji Konavoskog polja

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić s pročelnikom Pericom Pušićem primio je u četvrtak u Cavtatu ministricu poljoprivrede Mariju Vučković sa posebnim savjetnikom Marijom Bratulićem, a sastanku je nazočio i županijski pročelnik za poljoprivredu Ivo Klaić.
Na sastanku je prvenstveno bilo riječi o rješavanju problema s kojima se susreću konavoski ribari u Moluntu, a ministrica je upoznata i s tijekom rješavanja imovinsko-pravnih odnosa u Konavoskom polju nakon kojeg se očekuje provođenje postupka komasacije.
Ministrica Vučković je ovom prilikom izrazila zadovoljstvo dinamikom tog procesa, a načelnik Lasić zahvalio se Ministarstvu poljoprivrede i osobno ministrici na angažmanu u raspetljavanju tog konavoskog gordijskog čvora.