Načelnik Lasić uputio čestitku VK Cavtat na osvajanju naslova prvaka Hrvatske!

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitku VK Cavtat na osvajanju naslova prvaka Hrvatske!

Dragi igrači, treneri, Uprava kluba,

Naslov prvaka Hrvatske za uzrast nade, rođeni 2010. godine i mlađi vijest je koju smo dočekali s velikim iščekivanjem, nadom i vjerom u uspjeh! Nakon izvrsnog nastupa u polufinalu, naši momci su fenomenalnu utakmicu protiv KPK zaključili uspješnim petercima i time pokazali svoju snagu kad je najteže i najpotrebnije!

U svoje ime te u ime cijele Općine Konavle od srca čestitam svim igračima, treneru Pavu Puliću i Andiju Drobcu kao i trenerici Matiani Staničić te cjelokupnoj Upravi kluba. Čestitam naravno i roditeljima svih igrača, itekako imate na što biti ponosni!

Načelnik
Božo Lasić