Načelnik Lasić primio državne prvake, zlatne vaterpoliste VK Cavtat!

Načelnik Općine Konavle primio je u petak u Cavtatu vaterpoliste VK Cavtat, prvake Hrvatske.
Osvajače ovog prvog državnog zlata u povijesti kluba su u načelnika dopratili njihovi treneri Pavo Pulić i Andi Drobac kao i član Uprave kluba Gašpar Butigan.
Načelnik Lasić ovom je prilikom ponovno čestitao svim igračima, trenerima, Upravi kluba i roditeljima rekavši da ovo zlato pripada svima njima!
”Rekao sam na dočeku kad ste pobijedili kratko i jasno – Ljudi moji, imamo prvake! Ne mogu opisati koliko sam ponosan na vas, a činjenica da je zlato došlo kad klub slavi svojih 50 godina…Ma jednostavno, nije moglo bolje”, rekao je načelnik Lasić.
Podsjetimo, VK Cavtat u uzrastu nade, rođeni 2010. godine i mlađi osvojio je naslov prvaka Hrvatske pobjedom protiv korčulanskog KPK. To neizvjesno finale zaključeno je petercima u kojima su naši momci bili bolji i spretniji.