Ljetno kino Cavtat prepuno, filmske vikend večeri trajat će sve do početka rujna

U Ljetnom kinu Cavtat u tijeku su projekcije aktualnih filmova u suradnji s kinom Mediteran. Na sinoćnjim projekcijama se tražila stolica više, a bilo je pravo zadovoljstvo vidjeti puno gledalište i zadovoljnu publiku.

Potaknuta velikim lanjskim interesom publike TZ općine Konavle odlučila je i ove godine sufinancirati pet trodnevnih vikend projekcija. Prvi ciklus prikaziva filmove Sve u isto vrijeme, Malci 2: Kako je Gru postao Gru te Lunana.

Trodnevne filmske večeri će se kao dio Cavtatskog ljeta održavati sve do početka rujna. Večeras je na rasporedu projekcija nagrađivanog filma Lunana sa početkom u 21,30 sati.

Ulaznice se mogu kupiti na ulazu u kino 30 minuta prije početka projekcije ili putem web stranice Kina Mediteran.