Načelnik Lasić uputio čestitku povodom početka nove školske godine

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitku povodom početka nove školske godine.

Dragi đaci, učenici, roditelji,

Stigla nam je nova akademska godina, a da parafraziram staru narodnu poslovicu, nova godina najljepšeg razdoblja u životu. Jedna nova generacija prvi put sjeda u školske klupe i počinje životno putovanje koje će pamtiti zauvijek, dok ostali idu dalje – bilo u više razrede ili pak srednje škole.
Svima njima u svoje ime te uime Općine Konavle čestitam novu školsku godinu. Roditeljima želim puno strpljenja da isprate svoje školarce na tom putu dok gledaju kako se iz dana u dan mijenjaju, a učiteljima da i ove godine nastave raditi ono u čemu su najbolji – stvarati nove generacije ljudi koji će uz malo sreće biti bolje od nas u svemu.

Načelnik
Božo Lasić