SJEDNICA VIJEĆA Izabrani laureati Općine Konavle

Na sjednici Općinskog vijeća Općine Konavle donesena je Odluka o dodjeli javnih priznanja na svečanoj sjednici povodom Dana Općine Konavle 21. listopada 2022. godine.

Vijećnici su tako danas prihvatili da se Nagrada Općine Konavle dodijeli Stijepu Butijeru dipl.ing.arh. – za izniman doprinos u urbanističkom-arhitektonskom uređenju Konavala.

Također, ove godine bit će dodijeljene zahvalnice Općine Konavle i to kako slijedi: Udruga ratnih veterana 1. gardijske brigade „Tigrovi“, 163. brigada HV Dubrovnik, Udruga 156. brigade HV Vrgorac Makarska, Udruga Hrvatski Domobran „Dubrovnik“, Satnija Konavle, Udruga pripadnika Odreda naoružanih brodova Dubrovnik, Policijska udruga branitelja PU Dubrovnik ’91.,Udruga specijalne jedinice policije „Grof“, Udruga specijalne jedinice policije „Grom“, Jadranki Trojanović, Nikoli Kojanu, Franu Luetiću, Zoranu Čaglju, Matiani Staničić, Andiu Drobcu te Pavu Puliću.