Poziv za sudjelovanje na prezentaciji Javnog poziva za poticanje obnovljivih izvora energije u obiteljskim kućama

Prezentacija Javnog poziva za poticanje obnovljivih izvora energije u obiteljskim kućama, kojeg je objavio FZOEU, bit će organizirana u četvrtak 6. listopada s početkom u 18 sati u zgradi Općine Konavle u Cavtatu.
Korisnici sredstava su fizičke osobe – građani, vlasnici ili suvlasnici obiteljske kuće s prebivalištem na adresi kuće. Predmet financiranja ovog poziva su aktivnosti potrebne za ugradnju sustava obnovljivih izvora energije: kotao na drvnu sječku/pelete ili pirolitički kotao na drva, dizalica topline, sustav sa sunčanim toplinskim kolektorima te fotonaponska elektrana za proizvodnju električne energije.
Podnošenje prijava na Poziv započinje 15. studenoga 2022.

Više informacija o natječaju možete pronaći OVDJE.