Načelnik Lasić primio talentiranog repera Mihaela Klaića i autora filma o 30. obljetnici oslobođenja Konavala Juraja Paljetka

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić primio je u utorak konavoskog umjetnika, repera Mihaela Klaića i Juraja Paljetka, autora promotivnog filma o 30. obljetnici oslobođenja Konavala.
Podsjetimo, na sjednici je prikazan spot za Klaićevu pjesmu ”Ođe” koja izvrsno sumira osjećaje koje Konavljani gaje prema svom rodnom kraju, a koje je Klaić tako lijepo pretočio u tekst koji svi mogu prepoznati. Ovaj umjetnik svoj glazbeni izričaj prvenstveno bazira na događajima i užancama vezanim uz Konavle, a načelnik Lasić ovom prilikom mu je zahvalio na promociji koju radi kroz svoje stvaranje.
Također, načelnik je ovom prilikom izrazio i zahvalnost našem mladom sumještaninu Juraju Paljetku na izvanrednom poslu oko slaganja promotivnog filma koji prikazuje konavosku prošlost, sadašnjost, ali i planiranu budućnost.
Promotivni film kao i spot za pjesmu ”Ođe” možete naći i na stranicama Općine Konavle.