Program Adventa u Konavlima

U organizaciji Općine Konavle, Turističke zajednice i Muzeja i Galerija Konavala kao i suradnji udruge Agroturizam Konavle tijekom prosinca bit će upriličen Advent u Konavlima.

Program je počeo otvaranjem izložbe ”Konavoski kaleidoskop”, a trajat će sve 30. prosinca.

Dječja priredba održat će se u Cavtatu na trgu Franje Tuđmana u nedjelju 18.12. s početkom u 11:30. Djecu će zabavljati produkcija Wevents, a na kraju priredbe TZ općine Konavle osigurala je slatke poklon pakete za svu djecu. U slučaju lošeg vremena priredba će se održati u hotelu Croatia.

Napominjemo da je koncert Klape Rišpet i mladog čilipskog banda Teška vremena poklon Općine Konavle i TZ općine Konavle svim ljudima dobre volje, te da će se održati u Domu kulture u Čilipima. Klapa Rišpet će Vas raspjevati od 20:00-22:00 nakon čega slijedi zabava uz Teška vremena.