Zakladi Otac Ivan Fiorović vrijedna donacija tvrtke Texo Molior, Ivo Radonić izabran za novog upravitelja

Općinski načelnik Božo Lasić, ujedno i dojučerašnji upravitelj Zaklade Otac Ivan Fiorović, zajedno s tajnikom Zaklade Mariom Curićem primio je u srijedu Antoana Kralja, vlasnika cavtatske tvrtke Texomolior, koji je tom prilikom uručio vrijednu donaciju u iznosu od 60 tisuća kuna. Ovo nije prva donacija te tvrtke Zakladi Otac Ivan Fiorović, a kako je jutros istaknuo općinski načelnik, ovo je prilika i poziv i ostalim gospodarstvenicima iz Konavala i šire da svojim prilozima doniraju Zakladu koja skrbi o studentima i učenicima slabijeg imovnog stanja s područja Općine Konavle.

Primopredaji je nazočio i Ivo Radonić, donedavni zamjenik općinskog načelnika, koji je na jučer održanoj sjednici Upravnog odbora izabran za novog Upravitelja Zaklade Otac Ivan Fiorović. Na jučerašnjoj sjednici odbora donesena je i odluka o stipendiranju osam učenika i studenata u ovoj akademskoj godini za što će uskoro biti raspisan javni poziv koji će biti dostupan na stranicama Općine.

Svi koji žele pomoći rad udruge svoje priloge mogu uplatiti na račun HPB-a:

IBAN:HR6123900011101205920