Zaklada ”Otac Ivan Fiorović”: Akcija prikupljanja pomoći za obitelj pokojnog Damira Ilića

Zaklada „Otac Ivan Fiorović“ pokreće akciju prikupljanja pomoći za obitelj tragično preminuloga Damira Ilića koji je stradao krajem prošle godine uslijed nevremena u ribolovu na konavoskim stijenama. Iza Damira, prijateljima znanoga kao Dačo, ostale su supruga i maloljetna kćer.
Iako im ništa ne može olakšati bol koju trenutačno osjećaju ni ispuniti prazninu koju je Damir ostavio iza sebe, možemo im pomoći prebroditi financijski teret stambenoga kredita koji se sručio na njih.
Ovim putem apeliramo na sve Konavoke i Konavljane, stanovnike Konavala i šire, da putem Zaklade „Otac Ivan Fiorović“ uplate koliko mogu s obveznom naznakom da je riječ o sredstvima „Za obitelj Damira Ilića“. Akcija prikupljanja sredstava trajat će do 15. veljače, a cijeli će iznos prikupljenih sredstava biti uplaćen supruzi našega pokojnog sumještanina sa Zvekovice.

IBAN Zaklade „Otac Ivan Fiorović“ u HPB-u: HR6123900011101205920