NAKON PROŠLOGODIŠNJEG NASLOVA PRVAKA Nade VK Cavtat u 12 sati (ponovno) igraju finale prvenstva Hrvatske!

Nade VK Cavtat ostvarili su nevjerojatan uspjeh te u 12 sati u Splitu igraju finale Prvenstva Hrvatske protiv Mladosti.
U polufinali naši vaterpolisti svladali su momčad KPK u utakmici koja je oskudijevala golovima i završila 6:4. Doduše, to je još i puno ako navedemo da je nakon druge četvrtine bilo – 1:1. Izjednačenost se nastavila i u trećoj četvrtini u kojoj je 2:2 rezultat glasio do zadnjih pola minute. U zadnjoj četvriti Cavtat se odvojio na dva razlike i riješio ulazak u finale.
Naša djeca u uzrastu Nade (2011. godište i mlađe) pod vodstvom trenera Pava Pulića imaju i najbolju statistiku u obranama, kao i šutevima na gol na cijelom turniru.
Vrijedi podsjetiti kako su cavtatske Nade prošle godine osvojile naslov Prvaka Hrvatske kao i Kup Hrvatske.

FOTO: Ilustracija