NAJBOLJI U EUROPI Cavtat ispred Rima i Pariza za savršeni medeni mjesec

European Best Destinations portal objavio je listu najboljih europskih destinacija za savršeni medeni mjesec u 2023., a na prvom mjestu našao se naš Cavtat. Na drugom mjestu je Positano, na trećem Santorini, na četvrtom Rim, a na petom Pariz.

Ukupno je 13 europskih destinacija završilo na ovoj listi.

”Najbolja destinacija za medeni mjesec ove godine je prekrasan, sunčan, romantičan Cavtat na jugu Hrvatske. Smješten nekoliko minuta od Dubrovnika i njegove međunarodne zračne luke, Cavtat nudi zaljubljenima usluge vjenčanja po principu “ključ u ruke”, kao i beskrajne mogućnosti za medeni mjesec i smještaj za voljene osobe”, ističu i dodaju kako u Cavtatu ima raznih hotela, od onih s 5 zvjezdica koji imaju pogled na more i wellness sadržaj te bazene, ali da se mogu naći i boutique hoteli. Osim toga istaknuli su i restorane uz more i moderne barove ”u srcu najljepšeg zaljeva u Europi”.