Učenici OŠ Cavtat državni prvaci u futsalu!

Učenici 7. i 8. razreda OŠ Cavtat osvojili su u Poreču na državnom prvenstvu u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza zlatnu medalju!
Momci su odigrali dvije utakmice u grupi, protiv OŠ Otočac 3:2, zatim Čazme 3:0! U četvrtfinalu su svladali OŠ Ivanec 3:0, a napeto polufinale protiv Šibenčana je nakon rezultata 2:2 otišlo ipak na našu stranu u penalima.
Finalna utakmica igrana je protiv ekipe iz Donje Stubice 2:1!

Ekipa je nastupila u sastavu: Ante Krilanovic, Marino Dučić, Ivano Kutlić, Marin Miličić, Toni Novak, Juraj Novaković, Mattias Zammit, Valenko Nikolovski, Hrvoje Stjepović! Najboljim igračem prvenstva proglašen je Ivano Kutlić

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitke svim učenicima kao i trenerima Zlatku Ragužu i Borisu Obradoviću.