Novi promotivni film TZ općine Konavle – COME HOME

Turistička zajednica općine Konavle snimila je u produkciji Balduči filma iz Zagreba novi promotivni film pod nazivom „Come home“. Scenarij za film potpisuju producentica Spomenka Saraga i redatelj Herve Tirmarche, a glumci Jelena Otašević-Babić i Damir Bogdanović kroz romantičnu priču i niz atraktivnih kadrova pokazuju sve ljepote i posebnosti koje Konavle nude svojim posjetiteljima. Na taj način sve koji su već posjetili Konavle podsjećaju na vrijeme provedeno u destinaciji, a one koji to nisu pozivaju da ih posjete, istraže, dožive i kreiraju nove nezaboravne uspomene. Filmska ekipa upotpunjena je snimateljem i montažerom Jalil Armilio-m te asistentom snimatelja Nikšom Vierdom, dok su za zračne snimke zaslužni Marko Butraković i Robert Godrijan. Glazbu korištenu u filmu “Come home” potpisuje Frankie Orella.

TZ općine Konavle posebno zahvaljuje svim konavoskim sudionicima na suradnji u snimanju ovog filma.

Produkcijska kuća Balduči film specijalizirana je za snimanje turističkih filmova i kao takva prepoznata je kao producentska kuća čiji su brojni filmovi osvojili prestižne nagrade diljem svijeta.

Film “Come home” možete pogledati na You tube kanalu TZ općine Konavle.