Načelnik Lasić uputio čestitku povodom početka nove školske godine

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić uputio je čestitku povodom početka nove školske godine.

Dragi đaci, učenici, roditelji,

Dan po dan stigla je i nova školska godina. Cijela jedna nova generacija djece sjeda prvi put u školske klupe, neki malo više, neki malo manje spremni za ono što ih čeka, no svi skupa će se vrlo brzo priviknuti i zajedno zaploviti u to novo životno razdoblje.
Jednako tako, sve druge generacije idu korak dalje u svom obrazovanju i stvaranju novih životnih vrijednosti. Svima njima u svoje ime te uime Općine Konavle želim uspješan početak školske godine, svim roditeljima snage i strpljenja, a učiteljima ljubavi prema djeci i poslu.
Idemo zajedno stvarati nove generacije, bolje od nas samih.

Načelnik
Božo Lasić