OBAVIJEST KORISNICIMA DUNAVA I DUBRAVKE: Od 14. listopada počinje odvoz otpada s kućnog praga

Iz Čistoće i zelenila Konavle poslali su važnu obavijest korisnicima njihovih usluga iz Dunava i Dubravke.

Od 14. listopada počinje odvoz s kućnog praga za područje Dunava i Dubravke te sukladno navedenom molimo sve korisnike da čim prije se prijave za kante, kako ne bi ostali bez mogućnosti odlaganja otpada. Dana 12. i 13. listopada ove godine ČIZK će anulirati sva javna odlagališta na području Dunava i Dubravke, čime će daljnje odlaganje otpada na javnim odlagalištima biti neprihvatljivo te kažnjivo sukladno Odluci o komunalnom redu Općine Konavle. Ovim putem ČIZK nastavlja povećavati broj kućanstava kojim je omogućila razdvajanje na kućnom pragu te isto tako kontinuirani rast postotka odvojenog otpada na području cjelokupne Općine. Sva bivša javna odlagališta će biti sanirana te privedena svrsi zelenih površina kako bi se uklopila u okoliš.