Zbog prekida kabela došlo do nestanka javne rasvjete, već tri dana se intenzivno radi na utvrđivanju točnih lokacija oštećenja

Tijekom izvođenja radova na postavljanju optičke infrastrukture došlo je do prekida napajanja na mreži javne rasvjete u Cavtatu. Kao posljedica toga, bez javne rasvjete je dio ulice Stjepana Radića, S.S. Kranjčevića, ul. A. Mihanovića, J. Kosora, ul. Vlaha Paljetka te dio županijske ceste Cavtat – Zvekovica. Djelatnici Čistoće i zelenila Konavle već tri dana bez prestanka na terenu pokušavaju locirati mjesta na kojima je kabel prekinut. Iz Općine Konavle danas je HEP-u upućena zamolba za izlazak na teren ispitnog mjernog vozila kako bi se sa sigurnošću mogle utvrditi lokacije na kojima su se dogodila oštećanja. Zbog ozbiljnosti kvara molimo sve stanovnike za razumijevanje.