Na Obodu dovršeno igralište vrijedno 15 tisuća eura

U suradnji sa mjesnim odborom Općina Konavle realizirala je još jedno dječje igralište, ono na Obodu. Ukupna vrijednost ovog igrališta je 15 tisuća eura.
Podsjetimo, ovo posljednje ulaganje nastavak je projekata obnove i/ili izgradnje igrališta koja se već realizirana u Cavtatu, Čilipima, Grudi, Pridvorju, Dubravci, Dunavama, Stravči, Vitaljini, Popovićima, Mikulićima,Gabrilima, Moluntu te na Zvekovici.
Načelnik Općine Konavle Božo Lasić istaknuo je kako ova općinska uprava intenzivno i dalje ulaže u programe i projekte koji su orijentirani za mlade.
”Dječja igrališta spadaju u projekte koji podižu kvalitetu života, a to je smjer koji nam je omogućio da među rijetkima nemamo negativnu demografsku sliku. Tako ćemo i dalje nastaviti”, rekao je načelnik Lasić.