Načelnik Lasić: Na igralištima ekrani postaju smetnja, nećemo stati s gradnjom

Općina Konavle već niz godina u suradnji s mjesnim odborima sela aktivno rekonstruira ili gradi potpuno nova igrališta. Posljednje u nizu bilo je ono na Obodu, a prethodno su ista realizirana u Cavtatu, Čilipima, Grudi, Pridvorju, Dubravci, Dunavama, Stravči, Ljutoj, Vitaljini, Popovićima, Mikulićima,Gabrilima, Vojskom dolu, Moluntu te na Zvekovici.

Načelnik Općine Konavle Božo Lasić rekao je kako neće stati s ovim realiziranim projektima već su u planu i nova dječja igrališta.
”Igrališta nisu projekti koji ‘vraćaju novac’, ali zato donose osmijeh na dječja lica i omogućuju obiteljima mjesto na kojem su ekrani i mobiteli potpuna smetnja. I zato nećemo stati na ovim već napravljenim nego idemo dalje jer i ovakve stvari doprinose našoj pozitivnoj demografskoj slici”, rekao je načelnik Lasić.