Potpisan Ugovor o sufinanciranju provedbe Lokalne razvojne strategije “Dubrovačka traversa”

Lokalna akcijska grupa (LAG) “Dubrovačka traversa”, potpisala je Ugovor o sufinanciranju provedbe Lokalne razvojne strategije “Dubrovačka traversa” za razdoblje 2023-2027. Ova inicijativa, koja pokriva područje Dubrovačkog primorja, Grada Dubrovnika, Općine Župe dubrovačke i Općine Konavle, dobila je 1,632,329.55 eura sufinanciranja unutar strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike (ZPP) Republike Hrvatske za razdoblje 2023. – 2027.

Ovaj projekt otvara nova vrata razvoja na krajnjem jugu Hrvatske, unaprijeđujući infrastrukturu, potičući gospodarske aktivnosti te podržavajući razvoj ruralnog turizma i poljoprivrede pa vas ljubazno molim da ovu vijest podijelimo i na mrežnim stranicama DNŽ, Općina, i Grada.