Od ponedjeljka (4. ožujka) počinje podnošenje Zahtjeva za izdavanje dozvola za prometovanje starom jezgrom Cavtata

Sukladno Odluci o reguliranju prometa u staroj jezgri Cavtata od ponedjeljka 4. ožujka 2024. godine počinje podnošenje Zahtjeva za izdavanje dozvola za prometovanje starom jezgrom Cavtata za tekuću godinu, kao i izdavanje istih.
Zahtjev se može ispuniti i predati u prostorijama prometnog redarstva Općine Konavle, ponedjeljkom, srijedom i petkom od 9 do 12 sati te utorkom i četvrtkom od 15 do 18 sati. Sa sobom je potrebno ponijeti na uvid osobnu iskaznicu i prometnu dozvolu vozila.
Ispunjeni Zahtjev za izdavanje dozvole za parkiranje i prometovanje u staroj jezgri Cavtata za 2024. godine, zajedno s kopijom osobne iskaznice i prometne dozvole vozila, se može poslati i elektronskom poštom na toni.ceovic@opcinakonavle.hr.
Obrazac Zahtjeva za izdavanje dozvole za parkiranje i prometovanje u staroj jezgri Cavtata za 2024. godine možete preuzeti OVDJE.