ZLATNE I SREBRENE Cavtatske mažoretke kod načelnika Lasića

Povodom osvojenih odličja na Državnom prvenstvu u mažoret plesu, gdje su minime starije osvojile srebro, a minime mlađe zlato, Cavtatske mazoretkinje su se danas družile s načelnikom Općine Konavle Božom Lasićem.

Tijekom druženja uz prigodni tratamenat, te poklone, djevojčice i djevojke su pričale o tome zbog čega plešu, što im je izazov, a što jako vole, koliko vježbaju te koji su ciljevi u daljenjem djelovanju. Načelnik Lasić je uz pomoć trenerice Ane Radojević uspio i naučiti jednu od vrtnji štapom. Osim djevojaka i trenerice Ane, tu su bile i trenerica Katarina Stanoš te Jelka Gluhan koja vodi računa o djevojkama i uniformama te je o stilistica Cavtatskih mažoretkinja. Nakon ugodnog druženja i fotografiranja, mazoretkinje su imale nastup na trgu Dr. Franje Tuđmana.