Forbes: Pasjača je najljepša skrivena plaža u Europi

Plaža Pasjača, smještena u konavoskom selu Popovići i dalje privlači pažnju kao jedna od najljepših plaža u Europi.
Ova skrovita plaža često se nalazi na popisima najboljih europskih destinacija zahvaljujući svom jedinstvenom izgledu jer se doslovno nalazi ispod visokih stijena. Plaža je kombinacija pijeska i šljunka, a more je bistro i tirkizno plavo.

Ugledni američki časopis Forbes objavio je da je Pasjača prema istraživanju portala European Best Destinations, proglašena najljepšom skrivenom plažom u Europi u 2024. godini.

Pasjača je iznimno fotogenična i zbog toga privlači fotografe i influencere sa svih strana svijeta. Kombinacija smeđe-sivih dramatičnih stijena i mirnog, zeleno-modrog, kristalno čistog mora te suprotnost između moćnih, sirovih litica i smirene površine mora, čini je idealnim mjestom za stvaranje nezaboravnih fotografija.

https://www.forbes.com/sites/ceciliarodriguez/2024/07/01/the-15-best-secret-beaches-in-europe-according-to-new-ranking/